ŠnaucerPinčerPlaneta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ŠnaucerPinčerPlaneta

Forum o psima pasmine Šnauceri i pasmine Pinčer
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Šta za prvu ruku od pribora

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
mali crni




Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.01.2009

Šta za prvu ruku od pribora Empty
PočaljiNaslov: Šta za prvu ruku od pribora   Šta za prvu ruku od pribora EmptyČet Jan 29, 2009 3:31 am

Dovoljno mi je samo ovaj trimer i makaze ili je neophodna i masinica,ova za ljude dali je dobra ..Kakav je onaj furminator sto ga reklamiraju.Ili da ga svaki put vodim kod frizera?
Nazad na vrh Ići dole
O.Igor

O.Igor


Broj poruka : 5
Datum upisa : 27.01.2009

Šta za prvu ruku od pribora Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta za prvu ruku od pribora   Šta za prvu ruku od pribora EmptyPet Jan 30, 2009 11:52 am

Zavisi od toga sta nameravas u buduce....U principu za pocetak potrebno ti je samo cetka i cesalj,a za sve ostalo bi se trebalo obratiti odgajivacu (od kojeg si nabavio psa)ili groomeru..
Dosta toga mozes i sam uraditi uz advekatnu pripremu odnosno par korisnih saveta od nekog iskusnijeg odgajivaca ili groomera(mada moram reci da groomeri bas i nisu raspolozeni da pokazuju i obucavaju bez nadoknade)
Bilo bi dobro da pokazes koji je to trimer u pitanju i koje makaze obzirom da ih ima raznih....
Furminator je jako ,jako dobar samo nisam siguran da ga kod nas ima(mislim na Srbiju)
Masinicu kao pocetniku nikako ne savetujem,no u svakom slucaju ako je vec nabavljas onda bi to trebalo da bude masinica predvidjena za grooming pasa a ne za ljude(slaba je,odnosno nije advekatna za dlaku snaucera)...
Nazad na vrh Ići dole
 
Šta za prvu ruku od pribora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ŠnaucerPinčerPlaneta :: Nega i šminka :: Pribor za negu dlake-
Skoči na: